Created with Webwave CMS

Copyright 2017 Lorem Ipsum

Jak zdjąć paznokcie Hybrydowe ?

Zdejmowanie jest dość proste, składa się z kilku elementów.

Zawsze chętnie zapraszam do gabinetu na profesjonalne zdjęcie paznokci hybrydowych, ale sytuacje są różne, dlatego przedstawiam sposób teoretyczny zdejmowania paznokci hybrydowych:

Krok 1. Bardzo delikatnie opiłuj hybrydę warstwę nawierzchniowa, tak tylko aby ją zmatowić i otworzyć, następnie przygotuj sobie 10 wacików, 10 wyciętych prostokątów wielkości 10 cm / 5 cm z srebrnej foli i aceton.

Krok 2. Nasącz wacik acetonem i przyłóż na paznokieć oraz owiń szczelnie srebrnym kawałkiem foli, tak aby stworzył się termosik w którym będzie parował aceton i działał rozpuszczająco na hybrydę. Poczekaj 15/20 min

Krok 3. Przygotuj sobie patyczek z drzewa pomarańczowego, taki do odsuwania skórek oraz polerkę do wyrównania powierzchni. Zdejmij kompresik z folią i wacikiem następnie patyczkiem delikatnie zsuwaj lakier hybrydowy, resztę delikatnie polerką ( czyli pozostałości np. bazy) i tak należy postępować z każdym paznokciem zachowując ostrożność i delikatność. Szarpanie nie jest dobre dla naszej płytki.

 

Podsumowując aby zdjąć paznokcie hybrydowe powinnaś w domu posiadać:

- aceton kosmetyczny,

- waciki kosmetyczne,

- folię srebrną ( może być kuchenna),

- patyczek do skórek,

- pilniczek,

- polerkę – delikatną,

Bez tych niezbędnych akcesoriów nie ma co się zabierać za samodzielne zdejmowanie.

Po zdjęciu paznokci hybrydowych zawsze dobrze było by nałożyć na czystą płytkę paznokciową odzywkę regenerującą, która zabezpieczy i wzmocni paznokcie.

 

14 marca 2018