Created with Webwave CMS

Copyright 2017 Lorem Ipsum

Jak zdjąć paznokcie Tytanowe?

Nie polecam samodzielnego zdejmowania paznokci Tytanowych, zwłaszcza jeśli klientka ani razu nie widziała jak to robić. Nie dopuszczalne jest zrywanie tytanu ręcznie, bo niszczy to paznokcie, a można w naprawdę szybki sposób zdjąć bezproblemowo paznokcie.

Na profesjonalne zdjęcie paznokci tytanowych serdecznie zapraszam do gabinetu.

Przy ponownym wykonywaniu manicure Tytanowym paznokcie zdejmuje stylistka w gabinecie.

Natomiast jeśli któraś z pań zapragnie jednak samodzielnie zdejmować paznokcie tytanowe dla ochrony płytki paznokci polecam zapoznać się z poniższą instrukcją:

do zdjęcia samodzielnego tytanu potrzebujesz:

- butelkę acetonu,

- waciki kosmetyczne

- 2 małe miseczki szklane odporne na wrzątek,

- 1 dużą miskę szklaną odporną na wrzątek w którą wejdą 2 wspomniane wyżej miseczki obok siebie,

- polerka,

- oliwka do skórek,

- czajnik z wrzącą wodą,

- wentylator lub otwarte okno,

Aby przystąpić do zdejmowania paznokci tytanowych należy wstawić czajnik z wodą i przygotować niezbędne rzeczy.

Po zagotowaniu wlewamy wrzątek do dużej miski do połowy, następnie do małych miseczek wkładamy waciki około 6 sztuk dookoła miseczki i wlewamy do połowy mieszczki aceton, tyle żeby zanurzyć paznokcie w całości. Dalej wkładamy małe miseczki do dużej. Smarujemy delikatnie skórę wokół palców oliwką, i wkładamy dłonie do małych miseczek. Trzymamy tak około 10 /15 minut pocierając paznokciami o waciki, po upływie czasu bierzemy świeży wacik i nasączamy go świeżym acetonem i przecieramy resztki tytanu. Tytan pod wpływem acetonu mięknie robi się gumowaty, i schodzi jak gęstsza galaretka. Po rozpuszczeniu tytanu myjemy ręce w ciepłej wodzie z mydełkiem. Po umyciu osuszamy i delikatnie polerujemy polerką jeśli jeszcze zostały resztki tytanu. Potem powinno się opiłować kształt, odsunąć skórki, i nałożyć odżywkę do paznokci.

Nie polecam samodzielnego zdejmowania tytanu, zapraszam serdecznie do gabinetu, instrukcja jest tylko informacją na wypadek sytuacji kryzysowych, w trosce o piękne zdrowe paznokcie, jaki daje ten manicure, a nie poszarpane płytki po zerwaniu tytanu ręcznie.

 

14 marca 2018