Jak zdjąć paznokcie Tytanowe?

Nie polecam samodzielnego zdejmowania paznokci Tytanowych, zwłaszcza jeśli klientka ani razu nie widziała jak to robić. Nie dopuszczalne jest zrywanie tytanu ręcznie, bo niszczy to paznokcie, a można w naprawdę szybki sposób zdjąć bezproblemowo paznokcie.

Na profesjonalne zdjęcie paznokci tytanowych serdecznie zapraszam do gabinetu.

Przy ponownym wykonywaniu manicure Tytanowym paznokcie zdejmuje stylistka w gabinecie.

Natomiast jeśli któraś z pań zapragnie jednak samodzielnie zdejmować paznokcie tytanowe dla ochrony płytki paznokci polecam zapoznać się z poniższą instrukcją:

do zdjęcia samodzielnego tytanu potrzebujesz:

- butelkę acetonu,

- waciki kosmetyczne

- 2 małe miseczki szklane odporne na wrzątek,

- 1 dużą miskę szklaną odporną na wrzątek w którą wejdą 2 wspomniane wyżej miseczki obok siebie,

- polerka,

- oliwka do skórek,

- czajnik z wrzącą wodą,

- wentylator lub otwarte okno,

Aby przystąpić do zdejmowania paznokci tytanowych należy wstawić czajnik z wodą i przygotować niezbędne rzeczy.

Po zagotowaniu wlewamy wrzątek do dużej miski do połowy, następnie do małych miseczek wkładamy waciki około 6 sztuk dookoła miseczki i wlewamy do połowy mieszczki aceton, tyle żeby zanurzyć paznokcie w całości. Dalej wkładamy małe miseczki do dużej. Smarujemy delikatnie skórę wokół palców oliwką, i wkładamy dłonie do małych miseczek. Trzymamy tak około 10 /15 minut pocierając paznokciami o waciki, po upływie czasu bierzemy świeży wacik i nasączamy go świeżym acetonem i przecieramy resztki tytanu. Tytan pod wpływem acetonu mięknie robi się gumowaty, i schodzi jak gęstsza galaretka. Po rozpuszczeniu tytanu myjemy ręce w ciepłej wodzie z mydełkiem. Po umyciu osuszamy i delikatnie polerujemy polerką jeśli jeszcze zostały resztki tytanu. Potem powinno się opiłować kształt, odsunąć skórki, i nałożyć odżywkę do paznokci.

Nie polecam samodzielnego zdejmowania tytanu, zapraszam serdecznie do gabinetu, instrukcja jest tylko informacją na wypadek sytuacji kryzysowych, w trosce o piękne zdrowe paznokcie, jaki daje ten manicure, a nie poszarpane płytki po zerwaniu tytanu ręcznie.

 

14 marca 2018

Created with Webwave CMS

Copyright 2017 Lorem Ipsum